Strony internetowe

Zastanawiasz się, jak dać do zrozumienia swoim potencjalnym klientom, że jesteś poważnym podmiotem, któremu warto zaufać? Wiele osób słysząc o nowym produkcie lub usłudze na rynku, automatycznie zaczyna poszukiwania informacji w sieci. Dobrze przemyślana i sprawnie funkcjonująca strona internetowa pomoże im w podjęciu właściwej decyzji – decyzji o wyborze Twojej oferty. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że wcale to nie tak drogie ani skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Ile kosztuje? Jak długo się czeka na realizację? Komu opłaci się założenie strony w sieci?

Strony internetowe dla firm usługowych

Chociaż może wydawać się, że tylko firmy zajmujące się handlem bądź produkcją odnoszą korzyści z profesjonalnie wyglądającej strony usługowej to, jak pokazują nasze doświadczenia (i dane rynkowe) w rzeczywistości praktycznie nie ma firmy, która nie odnotowałaby większego zainteresowania swoją ofertą po zainwestowaniu w profesjonalną wizytówkę w sieci, jaką jest strona www. Nawet klienci branż uchodzących za bardziej tradycyjne, jak budownictwo, prawo czy medycyna, szukają w internecie informacji na temat podmiotu, który zaproponował im swoje usługi. Poza tym nie sposób wyobrazić sobie porządnie przeprowadzonej kampanii marketingowej bez sprawnie funkcjonującej strony internetowej – w końcu to właśnie do niej prowadzić będą zapytania z wyszukiwarki oraz odnośniki z innych stron czy usług typu Google Ads, czy Facebook Ads.

Czego poszukują klienci na stronach firmowych? Cenników usług, referencji zostawionych przez zadowolonych kontrahentów, dokładnych opisów świadczonych usług i sprzedawanych produktów, a także informacji kontaktowych. Sprowadzenie ich na swoją stronę jest już połową sukcesu – drugą będzie przekonanie ich do pozostania na niej i skontaktowanie się z Tobą. Wykonaniem obu etapów zajmujemy się od lat – zarówno projektujemy, jak i wykonujemy profesjonalne i ciekawe strony, jak i zajmujemy się ich pozycjonowaniem i kampaniami marketingowymi. Możemy pochwalić się owocną współpracą z firmami z branży budowlanej, prawnej, medycznej i innych gałęzi szeroko rozumianego biznesu. Niezależnie od tego, jaką gałąź gospodarki reprezentujesz i jakiego rozmiaru jest Twój biznes – pomożemy w znalezieniu optymalnego rozwiązania. A co z cenami za stronę interentową?

Strona internetowa cennik w 2022

Profesjonalna i funkcjonalna strona internetowa jest inwestycją – jednak poniesione wydatki w zdecydowanej większości przypadków zwracają się w relatywnie krótkim czasie. Szczególnie że większość kosztów jest jednorazowa i płacisz tylko za zaprojektowanie i wykonanie strony, która następnie przechodzi na Twoją własność. Ze stałych opłat pozostaje Ci tylko koszt utrzymania serwera i domeny – jednak są to relatywnie niewielkie kwoty, a wiele firm już dysponuje swoją infrastrukturą w tym zakresie. Ile więc będzie kosztowała Cię strona w 2022 roku? To zależy od Twoich wymagań, stopnia skomplikowania czy zastosowanych technologii, jednak zwykle w przypadku strony internetowej dla firmy cena mieści się w przedziale 1200 – 2500 złotych. Mówimy tu o dopasowanej dokładnie do Twoich potrzeb stronie, która przez lata będzie Twoją godną wizytówką w sieci. W tym czasie bez wątpienia wielokrotnie się zwróci, przyciągając do Twojego biznesu nowych klientów. Nie jest to więc specjalnie wygórowany koszt za możliwość zaistnienia w internecie i lepszego wrażenia u potencjalnych klientów. A ile będziesz czekać na zamówioną stronę?

Strona internetowa czas realizacji

Tu również wiele będzie zależeć od Twoich wymagań i oczekiwań. Tworzenie stron internetowych może zająć od 5 dni, do aż ponad dwóch tygodni. Im więcej podstron, ilustracji, efektów graficznych i dodatków, tym dłużej zajmie jej wykonanie. To nie tylko czas spędzany na samo pisanie kodu czy projektowanie grafik, ale również na zgranie wszystkiego w spójną całość i dokładne sprawdzenie, czy nie pojawiły się żadne błędy. Może wydawać się, że to długo, ale oddając utworzoną stronę w Twoje ręce, zawsze chcemy mieć pewność, że będzie funkcjonowała dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Kilka dni więcej poświęconych na dopracowanie szczegółów to niewielka cena za zoptymalizowaną i bezbłędnie działającą witrynę.

Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej? 

Stworzenie strony internetowej to pierwszy krok umożliwiający zaznaczenie swojej obecności w sieci. To z reguły również największy wydatek. Musisz jednak wiedzieć, że strona nie działa w próżni i do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje funkcjonującego serwera oraz odnawianej każdego roku domeny  internetowej. Tylko wtedy Twoi klienci po wpisaniu w wyszukiwarkę jej adresu, trafią na Twoje treści. Podobnie rzecz się ma z wynikami wyszukiwarki internetowej. Jaki jest więc roczny koszt strony internetowej? Utrzymanie domeny to około 120 złotych (płatne raz w roku), a serwer to 130 złotych. Można więc łatwo podliczyć, że strona internetowa dla firmy usługowej, produkcyjnej czy handlowej będzie kosztowała około 250 złotych rocznie. Zazwyczaj nie ma konieczności częstej aktualizacji jej zawartości, co przekłada się na niewiele dodatkowych wydatków (wiele modyfikacji możesz przeprowadzić samodzielnie za pomocą wygodnego panelu).

Strona internetowa dla firmy usługowej – wydatek, który się opłaca!

Czy posiadanie strony internetowej kosztuje? Jak najbardziej – jeśli chcesz, aby wyglądała i funkcjonowała profesjonalnie, to nie masz co liczyć na darmową czy bardzo tanią usługę. Czy opłaca się płacić za jej projektowanie i późniejsze utrzymanie? Jak pokazują relacje naszych klientów – jak najbardziej! Inwestycja w stronę internetową dla firm pozwala być poważniej obieranym przez klientów, daje sposobność przedstawienia im pełnej oferty oraz wygodnego nawiązania kontaktu. To również doskonała baza do przeprowadzenia sprawnej kampanii marketingowej. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię tylko strona wizytówka dla firmy, czy poważniejszy portal, postaw na specjalistów, którzy zajmują się tym od lat – najlepiej na Top Pozycję! Wykonaliśmy już dzisiątki kompleksowych witryn w sieci i jesteśmy przekonani, że to, co przygotujemy dla Ciebie, spodoba się nie tylko Tobie, ale również Twoim klientom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami stron internetowych oraz cennikiem poniżej

Strony Internetowe Cennik

Zleć nam wykonanie strony

Wszystkich zainteresowanych wykonaniem przez nas strony internetowej zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem: